X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi
 1. TARAFLAR
  Hosting Hizmetleri Sözleşmesi, Cengizhan Mah 827. Sokak 16/11 Mamak/Ankara adresinde faaliyet gösteren İKARUXT WEB TASARIM YAZILIM VE DANIŞMANLIK (bundan sonra İKARUXT.COMolarak anılacaktır.) kontrolünde bulunan İKARUXT.COMinternet sitesi adresi üzerinden ürün ve hizmetleri satın alan gerçek veya tüzel kişi (bundan sonra MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) arasında aşağıda detayları verilmiş olan şartlar kabul edilmiştir.
 2. SÖZLEŞMENİN BAŞLANGIÇ TARİHİ VE SÜRESİ
  2.1Bu sözleşmeyi elektronik olarak onaylamanız, sözleşmeyi okuduğunuz ve sözleşme içerisinde yer alan tüm şartları kabul ettiğiniz ve mutabık olduğunuz anlamına gelmektedir.
  2.2Her iki taraf arasında oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar sözleşme içerisinde detayları verilen açıklamalar çerçevesinde çözülecektir. MÜŞTERİ’nin belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda İKARUXT.COM ilgili hesaplara el koyabilir veya verilen hizmetleri süreli, süresiz durdurabilir.
  2.3 Bu sözleşme İKARUXT.COM ile MÜŞTERİ arasında, MÜŞTERİ’ nin onaylamasının ardından yürürlüğe girer. Bu sözleşme İKARUXT.COM’ nin MÜŞTERİ’ ye sağladığı veya sağlayacağı hosting hizmetlerine ilişkin kuralları, genel servis şartlarını kapsar.
 3. TANIMLAR
  3.1 İKARUXT.COM tarafından MÜŞTERİ’ye sağlanan hizmet, web siteleri veya veri tabanının İKARUXT.COM tarafından altyapısı sağlanan sunucularda yayınlanmasıdır. MÜŞTERİ Bayi hosting, Web Hosting veya Veri Tabanı hizmetlerini birbirinden bağımsız olarak ya da birlikte satın alabilir. MÜŞTERİ bu hizmetleri satın aldığında bu sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılır.
  3.2 İKARUXT.COM, sözleşme maddelerine bağlı olarak ilgili hizmeti mümkün olan en iyi şekilde vermekle yükümlüdür. Bazı durumlarda hizmetlere erişilmesinde sorunlar olabileceğini MÜŞTERİ kabul eder. Hizmetin aksamasına neden olabilecek sorunlar aşağıda verilmiştir.
 • Mücbir sebepler (doğal afetler, savaş vb)
 • Donanım arızaları
 • Bakım esnasında oluşabilecek kesintiler
 • Internet hatlarında oluşacak kesintiler, kötü niyetli saldırılar esnasında oluşacak kesintiler

3.3. İnternet üzerinden gelebilecek saldırı, virüs gibi kötü amaçlı eylemlere karşı İKARUXT.COM, sunucular bazında güvenliği sağlamak üzere gereken tedbirleri alacak olup, İKARUXT.COM hiçbir zaman bu tür eylemlerin tamamen engelleneceği garantisini vermez. 3.4. İKARUXT.COM kullanıcıların gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol, takip ve engellemek ile yükümlü değildir. Müşteri kendisine tanımlanmış olan hizmet dahilinde barındırdığı tüm dosya, doküman ve programlardan, sağlanan hizmet kapsamında kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumludur. 

3.5. İKARUXT.COM, hizmeti kapsamında Müşteri’ye bir alan ve bu alan ile ilgili gerekli erişim platformunu sağlar. Müşteriye sağlanan alanda bulunan tüm verilerin teknik sorumluluğu da Müşteri’ye aittir. İKARUXT.COM Müşteri verilerine, sayfa kodlarına kesinlikle müdahalede bulunmaz. Bu nedenle verilerde meydana gelebilecek herhangi bir bozulma veya kayıptan İKARUXT.COM sorumlu tutulamaz. 

3.6. MÜŞTERİİKARUXT.COM 'nin sağladığı hizmetler ile ilgili sorunlar oluşabileceğini kabul eder.
3.7. İKARUXT.COM, MÜŞTERİ’ye verilen hizmetlerde devamlılığın sağlanması için gereken azami çabayı gösterecektir.
3.8. İKARUXT.COM, sağladığı hizmetlerde durdurma ve inceleme yapabilir.

3.9. İşbu Sözleşme aşağıda türleri belirtilen hosting hizmetlerinden; müşterinin tercihi doğrultusunda herhangi birinin ve/veya hepsinin İKARUXT.COM tarafından sağlanmasına ilişkin şekil ve şartları düzenlemektedir. 

 • E-posta 
 • Web hosting 


3.10 SSL Sertifikaları belirli bir domain ve hizmet (hosting, sunucu, e-mail gibi ürünler) ile birlikte kullanılmaktadır. İKARUXT.COM tarafından veya farklı bir firmadan satılan SSL hizmeti sadece belirli bir domain ve hizmete bağlı olarak çalışır ve özel olarak tasarlanmıştır. SSL in başka bir firma veya servise taşınması mümkün olmayabilir.
MÜŞTERİ’nin İKARUXT.COM sunucuları üzerinde yer alan bir web sitesine bağlı çalışan SSL sertifikasına ait özel anahtarı (Private KEY) kendi tarafında saklaması, yedeklemesi gerekir. MÜŞTERİ, başka bir sunucuya taşınma işleminde özel anahtarı İKARUXT.COM den talep edemez. Bu işlem müşterinin yedeklediği özel anahtar ile yapılır. SSL sertifikasının taşınması durumunda oluşabilecek teknik problemlerden İKARUXT.COM sorumlu tutulamaz.
3.11 Bayi Hosting hizmeti kapsamında İKARUXT.COM, MÜŞTERİ’ye 3. Kişilere satış hakkı vermektedir.
MÜŞTERİ, Bayi Hosting hizmeti altında verdiği hizmetlere ait 3. Kişilerin talep ettiği destek taleplerinden sorumludur.
İKARUXT.COM sadece MÜŞTERİ’ye teknik destek hizmeti verir. MÜŞTERİ bayi hosting paketi içerisindeki içerikten sorumludur. Herhangi bir yasal inceleme durumunda İKARUXT.COM, talep edilen iletişim bilgileri veya log kayıtlarını adli makamlara veya kolluk kuvvetlerine verir.

 

3.12. Paylaşımlı hosting paketleri, hizmet süresi sona erdikten 7 gün sonra durdurulmakta (Suspend) ve toplamda 15 gün sonunda web site içerikleri silinmektedir. Silinen paylaşımlı hosting yedeği İKARUXT tarafından 15 gün saklanacaktır. Saklanan bu hosting dosyalarının geri alınması veya tekrar yayına alınması talebi hostingin 1 yıllık bedelinin %50 si ödenmesi durumunda gerçekleşecektir.

3.13. İKARUXT.COM, hizmetlerinin fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

3.14. MÜŞTERİ’ nin kullandığı hosting paketinin üzerinde veri kullanımı gerçekleştiğinde otomatik bir üst versiyona geçiş yapılmaktadır. Müşteri tarafından kabul edilmediği takdirde 15 gün içerinde hosting kapanır.

 1. MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
  4.1.MÜŞTERİİKARUXT.COM’nin ticari itibarına ve saygınlığına zarar vermeye yönelik davranışlarda ve paylaşımlarda bulunamaz. Bu tür girişimlerin tespit edilmesi durumunda İKARUXT.COM sözleşmeyi fesih hakkına sahiptir.

4.2. MÜŞTERİ kesinlikle spam e-mail gönderemez. İnternet kullanıcılarına, kullanıcıların istekleri dışında dil, sıklık ya da dosya boyutu açısından rahatsız edecek e-mailler yollayamaz. İnternet kullanıcılarına istekleri dışında ticari reklam mailleri yollayamaz. Paylaşımlı hosting paketlerimizin saatlik mail gönderim limiti 650 ile sınırlıdır. Müşteri 8 mb den büyük dosya göndermez.

4.3 MÜŞTERİ’nin kendisine sağlanan hizmet üzerinden SPAM gönderimi, Virüs vb. zarar vericilerin dağıtımı ile ilgili aktiviteler gerçekleştirmesi, diğer bilgisayar veya ağlara yasadışı yollarla veya yetkisiz erişimi, üçüncü şahıs ve/veya kurumlara karşı saldırgan ve tehditkar davranışlar içerecek şekilde kullanımı kesinlikle yasaktır. Bu gibi hallerin tespiti durumunda MÜŞTERİ’nin de menfaatlerini korumak amacıyla İKARUXT.COM MÜŞTERİ’yi bilgilendirerek hizmeti geçici olarak durdurma ve/veya Sözleşmeyi fesih hakkına sahiptir. MÜŞTERİ bu sebeple oluşacak İKARUXT.COM’un uğrayacağı tüm zararları karşılamakla yükümlü olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. 

4.4. MÜŞTERİ’ye Alan Adı hizmeti sağlanması durumunda, MÜŞTERİ tarafından talep edilen Alan Adı tahsis işlemlerinde, İKARUXT.COM MÜŞTERİ tarafından bildirilmiş olan alan adları ile ilgili işlemleri ilgili kayıt kurumları üzerinden gerçekleştirebilir. İKARUXT.COM, yurt içi ‘‘.tr’’ uzantılı Alan Adları ile ilgili olarak ‘‘nic.tr’’ üzerinden gerekli işlemleri başlatır. Alan Adı tahsisi için gerekli olan ve ‘‘nic.tr’’ tarafından belirtilen belgelerin İKARUXT.COM’ a eksiksiz olarak iletilmesi gerekmektedir. ‘‘nic.tr’’ kaynaklı gecikme nedeniyle hizmetin devreye girişinde yaşanabilecek gecikmelerden İKARUXT.COM sorumlu tutulamaz. 

4.5. MÜŞTERİ, erişimi ile ilgili bir problemi ve/veya hizmet ile ilgili sorusu olduğunda aşağıda bilgileri bulunan İKARUXT.COM destek hattına ulaşabilir. MÜŞTERİ, sorunlar için Müşteri Hizmetleri’ne mesai saatleri içerisinde arıza kaydı açtırabilir.  

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

0312 922 16 20 

Müşteri Hizmetleri Kayıt Adresi 

destek@ikaruxt.com.tr4.6. İKARUXT.COM, MÜŞTERİ 'nin servisleri kullanımından veya hatalı kullanımından, sayfa içeriklerinden, elektronik posta (e-mail) ile alınan veya gönderilen bilgi, resim, yazı vs. den, doğan ve doğacak olan maddi veya manevi zararlardan dolayı sorunlu tutulamaz. Sorumluluk, MÜŞTERİ 'ye aittir.

4.7. MÜŞTERİ, telif hakları yasasına uymak zorundadır. Telif hakkı başkasına ait yazı, metin, resim vs. dokümanların izinsiz kopyalanması ve bunların müşteri sayfalarında yayınlanması ve bulundurulmasından dolayı çıkacak anlaşmazlıklarda, İKARUXT.COM taraf olarak gösterilemez, maddi veya manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda, üçüncü şahıslara taraf MÜŞTERİ 'dir ve doğacak olan bütün maddi veya manevi zararları karşılamayı MÜŞTERİ kabul eder. Bu gibi durumlarda İKARUXT.COM anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.

4.8. MÜŞTERİ, bu sözleşmeyi Kabul etmekle, yasalara, tüzüklere, yönetmeliklere, genel ahlaka ve adaba aykırı içerikler yayınlamamayı Kabul eder. MÜŞTERİ kendine veya alt müşterilerine ait içeriklerden sorumludur. Aykırı durumlarda İKARUXT.COM hizmetleri askıya alabilir veya sistemlerinden tamamen silebilir. Bu gibi sözleşme hükümlerine aykırı durumlarda ücret iadesi yapılmaz.

Hosting ve Bayi Hosting hizmetlerinde sözleşmeye aykırı içerikler şunlardır;

 • 15 Dk'dan daha sık crontab (zamanlanmış görev) kullanımı
 • Toplist siteleri
 • IRC script’leri, bot’ları
 • Proxy script’leri/anonimleştiriciler
 • Korsan yazılım/warez
 • Resim Barındırma Script’leri (Photobucket ya da Tinypic benzeri)
 • AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri
 • IP Tarayıcılar
 • Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
 • Mail Bomber’lar/Spam Script’leri
 • Banner-Ad hizmetleri (ticari banner ad döngüsü)
 • Döküm dosyası/Mirror script’ler (rapidshare benzeri)
 • Ticari Ses Yayını (bir ya da iki yayından fazla olanlar)
 • Escrow hesabı/Banka Tahvilleri
 • Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
 • Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
 • Piyasayı belirleyen bankaların programları
 • Çekiliş/kumar siteleri
 • Yapay yolla trafik yapan siteler
 • MUD’ler/RPG’ler/PBBG’ler
 • Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar
 • Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
 • Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
 • Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir)
 • Mailer Pro
 • Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
 1. b) Fiziksel veya Sanal sunucularda barındırılamayacak içerikler şunlardır;
 • IRCD (irc server’ları)
 • IRC script’leri/bot’ları
 • Korsan Yazılım/Warez
 • IP Tarayıcılar
 • Bruteforce Programları/Script’leri/Uygulamaları
 • Mail Bomber’lar/spam script’leri
 • Escrow hesabı
 • Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
 • Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
 • Çekiliş/kumar siteleri
 • Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar
 • Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
 • Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
 • Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir)
 • Mailer Pro
 • Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWFi, Lig TV, Süper Lig, PTT 1. Ligi, Bein Sports, LaLiga vs.) her tür yayını

Yazılı listelerde belirtilmemiş olsa dahi yasalara aykırı ve suç olarak bilinen aktivitelerin yapılması yasaktır. Aksi durumda İKARUXT.COM sözleşmeyi fesh etme hakkını elinde tutar.

4.9. Kaynak Kullanımı 
MÜŞTERİ;
4.9.1 Hizmet alımında kullanılan sisteme ait kaynakların %100 ve fazlasının 180 saniye ve üzerinde kullanılamaz. Sürekli 100% kullanım yapan siteler %25 işlemci ile hard sınıra indirilir.
4.9.2 Limitsiz Hosting paketleri 100 bin INODE (dosya ve klasör sayısı toplamı) ile sınırlıdır.
4.9.3 Web sitesi içeriği dışında, web sitesi ile alakası olmayan içerik tutulamaz.
4.9.4 Resim, video, müzik galerisi altında kişisel içerikler saklanamaz.
4.9.5 Her türlü içerik için arşiv amaçlı kullanılamaz.
4.9.6 Paylaşıma yönelik dosyalar barındırılamaz (zip, rar vb. Uzantılara sahip dosyalar)
4.9.7 Veritabanı hizmeti uzak sunucu (remote server) olarak kullanılamaz.

4.10. Bant Genişliği Kullanımı
MÜŞTERİ’nin aylık olarak kullanabileceği bant genişliği sınırsız olsa dahi, sunucunun ve altyapının sahip olduğu sınırlar vardır. Bu sınırlara ulaşılması halinde erişim sorunları yaşanabilir.

4.11. Hosting sunucularında Cpu - Ram gibi sistem kaynakları paylaşımlıdır. Sistem Kaynaklarının %20 ya da fazlasını, 90 saniyeden uzun süre tüketen web siteleri otomatik olarak askıya alınmaktadır.

4.12. Hybrid mail ve hosting paketlerinde, 1 adet mail için maksimum mailbox boyutu 5GB ile sınırlıdır.
4.13. İKARUXT.COM, MÜŞTERİ’nin tüm verilerini yedeklemek ve güvenli bir şekilde yayınlamak doğrultusunda gereken çabayı gösterir. Ancak ortaya çıkabilecek sorunlar neticesinde sorumlu tutulamaz. Verilerin yedeklenmesi MÜŞTERİ’nin kendi sorumluluğundadır. MÜŞTERİ hesaplara ait şifre ve şifrelerin gönderildiği email adresini korumakla yükümlüdür. Şifrelerin başka kişilerin eline geçmesi neticesinde oluşabilecek zararlardan İKARUXT.COM sorumlu tutulamaz. 

 

 1. ÖDEME
  5.1MÜŞTERİİKARUXT.COMden satın aldığı hizmetler ile ilgili ödemeleri her zaman peşin olarak yapmakla yükümlüdür. Ödemenin yapılmaması durumunda İKARUXT.COM hizmeti sonlandırma hakkına sahiptir.
  5.2 MÜŞTERİ banka hesaplarına ödeme yapması durumunda açıklama kısmına sipariş numarasını girmek zorundadır. Aksi taktirde yapılan ödemenin hangi hizmete ait olduğu İKARUXT.COM tarafından tespit edilemez. Bu durumda oluşabilecek zararlardan İKARUXT.COM sorumlu tutulamaz.
  5.3 Hosting ve Bayi hosting hizmetlerinde süre sonundan itibaren 7 gün geçmesi durumunda hizmet durdurulur. 30 gün geçtikten sonar sistemlerden kalıcı olarak silinir.

 5.1 ÖDEME, ASKIYA ALINMA, HİZMET İPTALİ ve ÖDEME ŞARTLARI

Müşteri, aldığı hizmetlere karşılık fatura ödeme tarihinden 3 gün önce hizmet kullanmayı bırakacak ise; iptal talebinde bulunmak zorundadır. İptal talebinde bulunulmayan hizmetler otomatik olarak yenilenip faturalandırılacaktır. Fatura son ödeme tarihinden sonra kesinlikle iptali olmayacaktır. Bu durumda Müşteri faturasını ödemeyi beyan ve kabul eder.

Ürün/Hizmet ödeme gecikmelerinde; hizmet ödeme gününün bir sonraki günü askıya alınır. Hizmet ödemesi; fatura son ödeme tarihinin 3. (üçüncü) günü de ödenmemesi halinde, sistem tarafından otomatik olarak silinir. Eğer müşteri bu tarihlerden sonra hizmetine devam edecek yada bir yedek talebinde bulunması halinde ve yedekleme sunucularımız da yedekleri mevcut ise tek seferlik 7 USD yada TL karşılığı "Yedekten Kurtarma Bedeli" ödeyeceğini kabul ve beyan eder. (Hizmet satın almayan müşterilere yedek dosyaları verilmez, sadece hizmet ve yedek aynı anda sağlanırsa yedek aktif edilir. )

Müşteri, iş bu sözleşmeden doğan her tür alacak için İkaruxt Web Tasarımı Barındırma Yazılım ve Danışmanlık - UmutCan Purtul 'un dava yada icra takibi açması halinde de aylık %7 gecikme faizi, bakiye borç miktarının %50'si kadar cezai şart, Avukatlık Ücreti ve diğer tüm yasal giderleri ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

Müşteri, iş bu sözleşmeden doğan alacaklarının tahsili için yasal mercilere İhtiyati Haciz ve İhtiyati tedbir için başvurması halinde Speedhosting 'in teminatsız İhtiyati Haciz ve İhtiyati Tedbir kararı almaya yetkili olduğunu ancak buna rağmen Mahkemelerce teminat istendiğinde, Bankalardan alınacak teminat mektuplarından doğacak komisyon ve her türlü ücretin kendileri tarafından ödeneceğini ve bu konulara hiçbir itirazda bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

7- GERİ ÖDEME POLİTİKASI

Müşteri alış veriş yapmış olduğu andan itibaren 48 saat içerisinde hizmet yada ürünleri aşağıdaki ürün iade şartları dahilinde iade etme hakkına sahiptir. Ancak aşağıda yazılı hizmet yada ürünlerde iade yapılır yada iadesi yapılmaz. Müşteri alışveriş yapıp ödemeyi yaptığı andan itibaren "Geri İade Politikası"nı kabul etmiş olur.
- Kampanyalı ürünlerin hiçbirinde geri ödeme yapılmaz.

- Domain Kaydı : Hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz, domain ücreti yerine hizmet yada diğer bir ürün verilmez.

- Domain Kredisi : Hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz. Domain kredisi ücreti yerine herhangi bir hizmet yada ürün verilmez.

- Hosting Hizmet : Müşteri 7 gün içerisinde ürün / hizmet iade talebinde bulunur. İade talebi geldiği andan itibaren 24 saat içerisinde ücret ödeme şekline bağlı olarak müşteriye iade edilir.

- SSL Sertifikası : SSL sertifika satışında hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz, SSL Sertifikası ücreti yerine hizmet yada diğer bir ürün verilmez.

- Bulut Sunucu : Hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz.

- Kiralık Sunucu : Hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz.

- Sunucu Barındırma : Hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz. Sunucu barındırma ücreti yerine herhangi bir hizmet yada ürün verilmez.

6. HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

6.1. Müşteri’ye sunulan hizmetler ve bu hizmetler karşılığı olarak Müşteri’nin İKARUXT.COM’a ödeyeceği ücretler Müşteri’ye Sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile sunulan teklif doğrultusunda belirlenir. Teklif işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçasıdır.  

6.2. İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………….. olarak belirlenmiştir, sözleşme bitiminden …………….. öncesinde iptaline dair İKARUXT’a haber verilmediği takdirde sonraki her yıl destek hizmetinin devamının istenmesi durumunda 50 $ +KDV ek ücret faturalandırılacaktır. 

6.3. Hizmet bedeli 1(bir) yıllık rakamla……………yazıyla ……………………….  + KDV olarak belirlenmiştir.

6.4. Hizmet bedelinin tamamı MÜŞTERİ tarafından İKARUXT‘un 

( Enpara  :  IBAN ₺ ; TR62 0011 1000 0000 0096 3056 48

                   IBAN $ ; TR56 0011 1000 0000 0096 3116 73

                   IBAN € ; TR59 0011 1000 0000 0096 3117 16

                   UMUTCAN PURTUL | İkaruxt Web Tas. Yaz. Dan. ) 

 hesap numarasına yatırılır.

6.5. Ödemelerin yapılmaması durumunda, İKARUXT taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir bu duruma bağlı olarak yapmış olduğu çalışmalardan dolayı İKARUXT sözleşme bedelinin %35 ini MÜŞTERİ’ ye faturalandırma hakkını saklı tutar.

 1. SÖZLEŞME’NİN FESHİ
  İKARUXT.COMistediği zaman, sözleşme maddelerinde değişikliğe gidebilir. MÜŞTERİ hizmet almaya devam ettiği sürece bu tür değişikliklerin yapılabileceğini Kabul etmiş sayılır.
  MÜŞTERİ, İKARUXT.COM sözleşmelerinde yer alan kurallara aykırı hareket etmesi durumunda İKARUXT.COM, MÜŞTERİ ye sağlanan hizmetleri haber vermeden durdurabilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

MÜŞTERİ

İKARUXT

 


Top