X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Küçük İşletmelere SEO Taktikleri

AnasayfaYazılarGoogle SEOKüçük İşletmelere SEO Taktikleri

Google arama sıralarında ikinci sırada çıkan internet sitelerinde tıklanma oranının yüzde yetmiş bir oranında daha az olduğu istatistik desene kanıtlanmıştır e bu yüzden İnternet sitenizin ilk sırada çıkması yüksek önem taşır küçük bir işletmeyi senesi kesinlikle seo'ya yüksek yatırımlar yapmanız gerekmektedir ve bunun geri dönüşü de sizlere gerçekten çok yoğun olacaktır

 

Neden SEO’ya Yatırım Yapılmalı?

Tığ oya yatırım yapmanız sizi rakiplerinizden ve size benzer işletmelerden bir adım daha önce hedef kitlenize ulaşmanızı ve hedef kitleniz ile iletişimde olmanıza olanak sağlar Seo'ya yatırım yapmamış işletmelere göre yüzde yetmiş daha fazla etkileşim alırsınız ve organik büyüme sağlarsınız seo'ya yatırım yapmamış işletmelere göre her zaman kitlenize daha yakın olursunuz.

 

Uygulaması Kolay, Etkili SEO Taktikleri

5 maddelik SEO taktiklerini internet sitenizde ve işletmenizde kullandığınız sırada organik büyümenizi ve etkileşimini paralel şekilde yükseldiğini göreceksiniz.

 

1 Anahtar kelimenizi kitlenize göre seçin ve araştırmasına yapıp uygun olan anahtar kelimeleri bulun.

2 Web sitenizi yerel arama sonuçları için optimize edin Google'da Şirketinizi tanımlayın Bunun için Google My Business kullanabilirsiniz.

3 Mobil uyumlu bir temanızın olmasına özen gösterin internet üzerinde aramaların yarısından fazlası mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır bunu göz önünde bulundurarak internet sitenizi mobil ‘e daha uyumlu hale getirebilirsiniz.

4 Değerli ve benzersiz içerikler girmeniz gerekmektedir internet sitenizde kopya içerik girdiğiniz sırada kesinlikle arama sonuçlarında çıkmayı beklemeyin Google bunu saptar ve arama sonuçlarında çıkmanızı engeller.

5 Backlink internet sitenizin arama sonuçlarında ve kitlenizi elde tutmanız da en büyük rol oynayan Seo taktiklerden biridir. Backlink verdiğiniz İnternet sitelerinden sizlere gelen müşteri ve kullanıcılar internet sıralamasında sitenizin daha üst sıralarda olmasına olanak sağladı.


Top