X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Yeni YouTube kanalınızın abone sayısını nasıl artırabilirsiniz?

AnasayfaYazılarYeni YouTube kanalınızın abone sayısını nasıl ...

Markanız için YouTube ‘un çok büyük önem taşıdığını biliyor muydunuz? 2020 verilerinde Türkiye'de en çok tıklanan internet sitelerinde YouTube ikinci sırada yer almakta. Markanızın YouTube ‘da olması demek daha fazla etkileşim ve daha fazla satış veya tanıtım demektir. Markanızın bilinirliği için YouTube ‘da güzel içerikler üretebilir ve internet sitenize yönlendirmeler verebilirsiniz.

 

Kendinize bir backlink kanalı kurmuş olursunuz. YouTube üzerinde kanalınızın abone sayısını arttırmanız için kaliteli içerikler üretmeniz gerekmektedir, abone sayınız arttığı sürece internet sitenizin veya markanızın tanınırlığını artırmak için 1 adet kanal filigranı ya da marka logosu veya marka için 1 adet yeni tasarım yaptığınız marka filigranı olması gerekmektedir.

 

 YouTube kanal abone nasıl arttırılır

 

Hesaplarını doğru kullanmak abone olan kişilere zil açtırmak bu fazla öneriye yol açacaktır ve etkileşiminizden dolayı aboneniz de artacaktır.

Abone artırmak için birkaç öneri;

 

Marka filigranı ve marka oluşturma

2021 ve gelecek olan yıllara uygun içerikler üretmek

Marka ve Kitlenize uygun olan anahtar kelimeleri kullanarak başlık oluşturma

 

Bu saymış olduğumuz maddeler YouTube kanalına abone sayısının artmasında büyük önem taşımaktadır. Videonuzun iyi olması demek 1 abonenizin tekrardan gelip aynı videonuzu veya farklı bir videonuzu izlemesine sebep demektir.

 

Bu abonenizin başka birine bir öneride bulunması anlamına da gelebilir abone olan veya olmayan kişiler YouTube videonuzda olan beğenme ya da yorum yapma kısmında etkileşimde bulunmaları büyük önem taşıyan unsurlardan biridir. Bu sebep sizi önerilen videolar arasına koyabilir ve bu şekilde etkileşimli daha fazla sonuç almış olursunuz. Aynı zamanda video sonlarında internet sitemiz yere sosyal milli hesaplarımıza yönlendirme verebilirsiniz.


Top